Úvodní stránka > Hlášení rozhlasem

Odkalení a dezinfekce vodovodu

Dobrý den.

Oznamujeme, že v pondělí 20.11.2017  bude prováděno na vodovodu pro veřejnou potřebu v Tučapech, Komořanech a Podbřežicích pravidelná desinfekce a  odkalování vodovodních řadů z koncových hydrantů.

Upozorňujeme, že při této činnosti může dojít k mírnému zakalení vody minerálními sedlinami usazenými v potrubí a mírnému zápachu po chloru, který zanedlouho vyprchá.

Pěkný den.

Luboš Julínek – INSTA CZ

stř. vodárenství Vyškovsk         www.instavoda.cz

Odečty plynoměrů

Datum konání: 3. 10. 2017 - 5. 10. 2017

Od 3.10 do 5.10. 2017 v odpoledních hodinách budou pracovníci firmy Montgas a.s. odečítat stavy plynoměrů. Kdo má plynoměr nepřístupný ať zanechá stav na viditelném místě.

Dovolená MUDr. Sykorová Hana

MUDr Hana Sykorová oznamuje, že v pátek 29.9.2017 neordinuje. Akutní případy ošetří MUDr. Ryšavá ve svých ordinačních hodinách

Odečty elektroměrů

Společnost EON bude provádět ve dnech  8 a  9. srpna 2017 odečty elektroměrů. V případě nepřítomnosti

zanechte stav na viditelném místě.

Pěstitelská pálenice SOPARO oznamuje příjem objednávek

Pěstitelská pálenice SOPARO Rousínov paní Rotreklová oznamuje, že od 21. července přijímá

objednávky na pálení ovoce. Objednávky přijímá denně na tel. č. 602894038

Rozhodnutí hejtmana JMK ze dne 18.7. 2017 o vyhlášení doby zvýšeného nebezpečí vzniku požá

Hejtman JMK vyhlašuje na celém území JMK "Dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů "od 18. července  2017 do odvolání.

V období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů je v místech se zvýšeným nebezpečím vzniku požárů zakázáno

a) rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň

b) kouřit

c) odhazovat hořící nebo doutnající předměty

d) používat zábavnou pyrotechniku a jiné obdobné výrobky,

Místem se zvýšeným nebezpečím vzniku požárů v období nadměrného sucha se rozumí:

a) lesní porosty a jejich bezprostřední okolí do vzdálenosti 50m

b) suché travní porosty

c) plochy zemědělských kultur

MUDr. Sýkorová v pátek 7. 7. neordinuje

MUDr. Sýkorová oznamuje, že dne 7.7. 2017 neordinuje. Vyjímečně   zastupuje

MUDr. Špatná poliklinika Slavkov.

MUDr. Adlerová - neordinuje ve dnech 3.7 až 7.7. na středisku v Rousínově

MUDr. Adlerová oznamuje, že v týdnu od 3.7 do 7.7. 2017  na středisku v Rousínově neordinuje. Akutní případy ošetří ve svých ordinačních hodinách ve dnech 3. 7. a 4. 7. 2017 MUDr. Baránková ve Slavkově a dne 7. 7. 2017 MUDr. Růžička v Pozořicích.

Poplatek za nájem hrobového místa

Obecní úřad Luleč oznamuje, že vybírá poplatek za nájem hrobového místa a urnové skříňky. V pondělí 19.6.  a středa 21. 6. 2017 v době od 8 - 11 hodina a od 13 - 17 hod. Pokud termín nevyhovuje, je možné se domluvit telefonicky na jiný den č. tel. 517353490 nobo 734388765

Dovolená MUDr. Stratilová

MUDr Stratilová oznamuje, že od 19. 6 do 27.6. 2017 z důvodu dovolené neordinuje.

Akutní případy ošetří MUDr Kuba.