Úvodní stránka > Hlášení rozhlasem > Omezení přístupu do MěÚ Vyškov

Omezení přístupu do MěÚ Vyškov

31.8.2015
30.9.2015

Omezení přístupu do městského úřadu z důvodu opravy střechy

Upozorňujeme občany a návštěvníky Městského úřadu Vyškov, že z důvodu bezpečnostních opatření při opravě radniční střechy směrem k ulici Husova bude v následujících dnech až do konce měsíce září omezený přístup do budovy radnice.

Od pondělí 31. srpna 2015 je pro vstup do radnice uzavřen průchod z ulice Husova. Podle postupu prací bude v průběhu září na několik dní uzavřen i hlavní vstup do radnice z Masarykova náměstí. V tuto dobu bude zabezpečen přístup do radnice z ul. Husova.

Omezení z důvodu prací se dotkne i samotné Husovy ulice. Od čtvrtka 3. září 2015 zde začne platit dopravní omezení, uzavřen bude přilehlý chodník i komunikace. Vjezd automobilů pro zásobování subjektů umístěných v ulici Husova bude možný pouze s povolením zhotovitele stavby.

Zmíněná oprava střechy v části areálu radnice (objekt Brychtovo) zahrnuje demontáž stávající střešní šablony a následnou montáž nové střešní krytiny. Termín dokončení prací je 30. září 2015.

Upozorňujeme občany na stálou možnost vstupu do objektu radnice v pracovní době z ul. Dobrovského.

Děkujeme za pochopení.